Turnuva Kuralları Güncellemesi (EK Maddeler)

1- Turnuvada, aşağıda açık olarak belirtilmiş olan nitelikleri karşılayanlar oynayabilir.

  • i- Turnuva Tertip Kurulu, turnuva öncesi / turnuva devam ederken / turnuva sonrası , yukarıda yazanların dışında oyunculardan ve/veya takımlardan ek belge talep edebilir, oyuncu ve/veya takımlar bu talebe uymakla yükümlüdür. (EK)
  • j- Takımların listelerinde şartları sağlamayan bir oyun olmasına rağmen, hiçbir maçta sahada veya yedek olarak kadroya alınmadıysa takım bu yanlışlığı sehven yaptığı düşünülerek herhangi bir yaptırıma uğramaz. (EK)

10- Oyun kuralları ;

  • 10.b.6. – Cezalı olan bir oyuncu ve/veya personel asla takım listesinde, ısınma ve/veya devre arasında saha içinde olamaz. Girmesine izin veren ilgili takım/takımlar ve/veya oyuncu/oyuncular uyarılır, eğer uyarıya uyulmazsa ilgili takım/takımlar en az 3 puan silme cezasından turnuvadan ihraca varan yaptırımlar uygulanır. Sahaya girmekte ısrar eden oyuncu/oyuncular cezanın uzatılmasından turnuvadan ihraca varan yaptırımlar uygulanır. (EK)
  • 10.c.4. – Aynı takım kadrosunda yer alan her oyuncunun saha içindeki forma numarası farklı olmalıdır. (Değişiklik)
  • 10.c.5. – Forma arkasına siyasi, rencide edici, argo içeren kelime ve işaretler olmamak koşuluyla yazı yazılabilir. (Değişiklik)

Start a Conversation

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir